Cim-Bom'dan play-off bombaları

Cim-Bom'dan play-off bombaları
G.Saray, devre arasında transfer taarruzuna hazırlanıyor. Play-off periyodunda daha güçlü bir takım ile sahada olmak isteyen Aslan'ın listesinde üç yerli yıldız ile bir yabancı santrfor yer alıyor. Abone ol

G.Saray, devre arasında transfer taarruzuna hazırlanıyor. Play-off periyodunda daha güçlü bir takım ile sahada olmak isteyen Aslan'ın listes seo company inde üç yerli yıldız ile bir yabancı santrfor yer alıyor.

Teknik direktör Fatih Terim'in takımında görmek istediği ilk isim Eskişehirsporlu Alper Potuk. Genç oyuncu için sarı-kırmızılı yönetim, Eskişehirspor yönetimine 3 milyon Euro önerecek. "Kulübüm Galatasaray ile anlaşırsa giderim. Fatih Terim tarafından beğenilmek benim için büyük onur" diyen Alper'in gönlü de G.Saray'dan yana.

AYHAN'IN ALTERNATİFİ...
Sezon sonunda futbolu bırakacak olan Ayhan'ın yerine takıma monte edilecek Alper'in yanısıra, Terim'in Kayserispor'un sol beki Hasan Ali Kaldırım ile Real Madrid'de mutsuz olduğu bilinen Hamit Altıntop'u kadrosunda görmek istediği öğrenildi.

Hasan Ali transferi için Kayserispor'a Servet Çetin'in teklif edildiği gelen haberler arasında. Hamit Altıntop'un kapısı ise cazip bir teklif ile çalınacak.

Fatih Terim'in santrfor için belirlediği isim ise Juventus kadrosunda şans bulamayan İaquinta... Menajeriyle temasa geçilen İtalyan forvet ile prensip anlaşmasına varıldığı kulislerde dilden dile dolaşıyor.Kategori : GÜNCEL