İki ünlü oyuncu tekme tokat kavga etti

  • Ana Sayfa
  • İki ünlü oyuncu tekme tokat kavga etti
İki ünlü oyuncu tekme tokat kavga etti
İki ünlü oyuncu Ali Altay ve Ertan Saban Taksim'de bir mekan çıkışı tekme tokat kavga etti İşte iki ünlü oyuncu arasında yaşananlar...Abone ol"Leyla ile Mecnun" dizisinin Mecnun'u Ali Atay ile "Bir Kadın Tanıdım" dizisinin başrol oyuncusu Ertan Saban, geçen cuma Taks aziziye marker im'de bir mekan çıkışı tartıştı.

Geçen yıl "Kılıç Günü" dizisinde beraber kamera karşısına geçen ve çok iyi arkadaş olan ikili, Taksim'de bir barda karşılaştı. "Leyla ile Mecnun" ekibinin İsmail Abi'si Serkan Keskin'le beraber dışarı çıkan Ali Atay aşırı alkollü olduğunu gördüğü Saban'ı evine gitmesi ve daha fazla içmemesi konusunda uyarınca Saban sinirlendi ve Atay'ı itti. Üç oyuncu arasında arbede çıktı. İddiaya göre tekme tokat kavga yaşandı. Durumu gören vatandaşlar grubun etrafını sardı. Araya girenler Saban'ı sakinleştirmeye çalıştı.

Saban 3 yıl önce 26 yaşındaki eşi İnci Saban'ı kanser yüzünden kaybettiğinden beri öfkeli kişiliği ve gece hayatına düşkünlüğüyle dikkat çekiyordu. Saban'ın, bir önceki dizisi "Karakol"da da sete alkollü gidip sorun çıkardığı konuşuluyordu.Kategori : MAGAZİN