Ünal Aysal'dan taraftara müjde!

  • Ana Sayfa
  • Ünal Aysal'dan taraftara müjde!
Ünal Aysal'dan taraftara müjde!
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, taraftarları rahatlatacak açıklamalarda bulunduAbone olÜnal Aysal, devre arasında önemli futbolcuların transfer edileceğinin sinyalini verdi.


Ocak ayında Avrupa çapında bir yıldızı getirmenin planlarını yapan Ünal Aysal, transfer maine seo için şunları söyledi: "Sadece Berbatov değil, birçok oyuncuyla ilgileniyoruz. Evet, kendisi forvet için düşündüğümüz futbolculardan biri. Ancak henüz çok erken. Böyle bir girişimi ve sonucu ancak Aralık ayında yapıp, alabiliriz. En doğru kararı biz vakti geldiğinde vereceğiz. Biz, mümkün olduğu kadar 4-5 futbolcu düzeyinde bir aday kadroyu oluşturuyoruz. Daha henüz vermedik, kimi alacağımıza. Transferde şu andaki durum bu."

"KAYIPLARA ÜZÜLMEYİN"

Hürriyet'in haberine göre, G.Saray camiası ve taraftarına ise başkan Aysal, "Puan kayıpları ile kimse moralini bozmasın. Finalde elde edeceğiniz netice önemlidir. Biz hatalarımızdan ders alarak sonunda başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz takım olarak. Ligde bütün takımlar puan kaybedebiliyor. Elbette bizde puan kaybedeceğiz" diye konuştu.Kategori : GÜNCEL