C.Ronaldo, Mesut Özil'i böyle övdü

  • Ana Sayfa
  • C.Ronaldo, Mesut Özil'i böyle övdü
C.Ronaldo, Mesut Özil'i böyle övdü
Portekizli yıldız Christiano Ronaldo takım arkadaşı Mesut Özil için neler söyledi?Abone ol

La Liga'nın güçlü takımlarından Real Madrid'in yıldız oyuncusu Christiano Ronaldo, Mesut Özil'in kendisini iyi bir oyuncu yaptığını söyledi.

Ronaldo, Alman Kicker dergisinde yayımlanan röportajında, ''Mesut Özil sizi daha iyi bir oyuncu mu yaptı?'' sorusuna karşılık, ''Evet, Mesut beni daha iyi bir oyuncu yaptı. Çevrend south california seo e iyi oyuncular varsa, daha iyi oynayabiliyorsun'' şeklinde yanıt verdi. ''Mesut Özil'de özel olarak takdir ettiğiniz şey nedir?'' şeklindeki bir soru üzerine de Ronoldo, Mesut'un mükemmel oyun okuma özelliğine sahip olduğunu ve ne zaman pas, ne zaman çalım atabileceğini iyi bildiğini belirtti.

MESUT SÜRPRİZ OLMADI

Mesut ile arasındaki oyun anlayışının bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesinin kendisi için sürpriz olmadığını ifade eden yıldız oyuncu, Mesut'un çok yetenekli bir futbolcu olmasından dolayı bunun hızlı bir şekilde geliştiğini, aralarında gerçekten iyi bir bağ olduğunu ve bunun sürekli geliştiğini, Türk asıllı Alman oyuncu ile oynamaktan zevk aldığını belirtti.

'MOURİNHO İŞİNİ BİLİR'

Hamit Altıntop ve Nuri Şahin'in çok yoğun bir şekilde antrenman yaptığını ve kendilerine fırsat verilmesini beklediğini vurgulayan Ronaldo, ''Bunu da hak ettiler. Jose Mourinho, kimin ne zaman oynaması gerektiğini çok iyi biliyor'' dedi. Ronaldo, Mourinho'nun, Manchester United'ın teknik direktörü Sir Alex Fergusson'dan daha iyi olup olmadığı şeklindeki bir soruya karşılık da, bu iki teknik direktörün birbiriyle kıyaslanamayacağını, çok çalıştığı için Fergusson'un da başarılarının tümünü hak ettiğini düşündüğünü ifade etti.Kategori : GÜNCEL