Song hakkında şok iddia

Song hakkında şok iddia
Galatasaray'la sözleşmesi bitecek olan Song'un Metz'e döneceği iddia edildi.Abone ol

Galatasaray'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Rigobert Song'un eski takımı Metz'e döneceği iddia edildi. Fransız basınında yeralan haberlere göre Fransa'ya dönmeye sıcak bakan Kamerunlu yıldız, kesin ka prefabrik evler rarını önümüzdeki ay verecek.

1994-98 yılları arasında Metz'te forma giyen Song, Fransız basınına yaptığı açıklamada, Galatasaray'da oynamaktan dolayı mutlu olduğunu ve taraftarını çok sevdiğini söylerken, yeni bir heyecan aradığını da ifade etti. Artık bir değişimin zamanının geldiğini belirten Song, "Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Kulüp uzatmak istiyor ama ben ayrılmayı düşünüyorum. Herşey gelecek ay belli olacak" şeklinde konuştu.

Metz Başkanı Carlo Molinari ile devamlı görüştüğünü belirten Song, "Size çok özel birşey söyleyeyim, başkan Molinari ile devamlı irtibat halindeyiz ve eski isimlerin geri dönmesini çok istiyor. Yani kapılar her zaman açık" dedi.

Song'un sezon başında Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edilmiş, ancak Kamerun milli takımı kaptanı Sarı kırmızılı ekipte kalmıştı. Song, son Gençlerbirliği maçına da takım kaptanı olarak çıkmıştı.Kategori : SPOR